Структура сумки: відділення на блискавці, два відділення на магнітній кнопці. Довжина ручок – 60 см.
Оригінальний дизайн, акуратне пошиття, надійна фурнітура, великий термін служби!
Матеріал: екошкіра
Розміри (см): 42/32 * 28 * 11
Гарантія: 12 місяців
Вироблено в Туреччині







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Перегородка на блискавці |
| Ручки | Дві |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴










