Гаманець жіночий шкіряний червоний лаковий Kafa з блокуванням RFID-сигналів (fb)
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: fb-AE031-2
Структура: 12 відділень для кредитних і дисконтних карток, 2 відділення для купюр, кишеня на змійці для монет, 2 додаткові відділи для купюр і документів. Гаманець закривається на кнопку.
Матеріал: натуральна лакова шкіра
Довжина — 14,5 см, ширина — 9,5 см, глибина — 3,5 см
Гарантія — 12 місяців.
Гаманець упакований у фірмову стильну коробку — чудовий варіант для подарунка!
Інноваційний шкіряний гаманець KAFA з RFID-захистом — це блокування від зчитування сторонніх пристроїв Ваших банківських карток, коли вони безпосередньо перебувають у гаманці.
Що таке RFID?
RFID розшифровується як Радіочастотна ідентифікація. Ця, заснована на чипі технологія, використовується в багатьох галузях, а також у кредитних картках або паспортах для зберігання особистої інформації, яка може бути передана на сканер RFID. У підкладці гаманців KAFA RFID вшитий спеціальний матеріал, який блокує RFID-сигнали.










| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kafa |
- Ціна: 740 ₴













