Дитячий Парасолька для Дівчата "Сова"
Модель із глибоким куполом гарного кольору. 3D зображення — яскраве сова дає змогу дитині бути гарним і неповторним. Купити парасольку із закругленою ручкою і глибоким куполом означає подбати про комфорт дитини. Його зручно тримати, і під ним жоден дощ не страшний. Поліестер щільний, воду не пропускає, має силіконову вставку у формі віконця. Фарби, використовувані для малюнка, водостійкі. Спиці міцні, у разі сильного вітру їх не виверне назовні.
Інтернет-магазин парасольок "MODNA FISHKA" гарантує якість, оперативне оброблення та надсилання замовлення!



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RST |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр купола парасольки | 80 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Довжина спиці | 50 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Механіка |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴






